Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Preview
id: Pratinjau
