Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Preview
jv: Tudhuhnā
