Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
