Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel
