Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Preview
sk: Náhľad
