Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед
