Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Preview
eo: Antaŭrigardo
