Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
