Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Preview
nn: Førehandsvis
