Simple SEO preview (8.x-1.0-beta10) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Snippet
hu: Részlet

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
