Simple SEO preview (8.x-1.0-beta10) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: N/A
sl: N/D
