Simple SEO preview (8.x-1.0-beta10) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: N/A
th: ไม่มี
