Simple SEO preview (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
