Simple SEO preview (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Preview
da: Gennemse
