Simple SEO preview (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Preview
te: మునుజూపు
