Simple SEO preview (8.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: N/A
ast: N/D
