Simple SEO preview (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: N/A
fi: Ei saatavilla
