Simple SEO preview (8.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: N/A
el: Μ/Δ
