Simple SEO preview (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Snippet
sv: Fragment

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
