Simple SEO preview (8.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: N/A
ta: இல்
