Simple SEO preview (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: N/A
lt: N/D
