Simple SEO preview (8.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: N/A
hr: N/D
