Simple SEO preview (8.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: N/A
ku: نییە
