Simple SEO preview (8.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: N/A
ro: N/D
