Simple SEO preview (8.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: N/A
km: គ្មាន
