Simple SEO preview (8.x-1.0-beta9) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: N/A
pl: niedostępne
