Simple SEO preview (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: N/A
de: n. v.

en: Snippet
de: Codebaustein

en: Empty formatter
de: Leeres Anzeigeformat

en: Title size
de: Größe des Titels
