Simple SEO preview (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: N/A
ar: غير موجود
