Simple SEO preview (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: N/A
uk: Н/Д

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер
