Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ
