Simple XML sitemap (4.1.2) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Caption
ug: تېما

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش
