Simple XML sitemap (4.1.8) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: default
he: ברירת מחדל

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Types
he: סוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: never
he: אף פעם

en: Configure
he: הגדרות

en: Never
he: אף פעם

en: Random
he: אקראי

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Inclusion
he: הכללה

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Index
he: אינדקס

en: pending
he: בהמתנה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Variants
he: וריאנטים

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Entities
he: ישויות

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.

en: Sitemap status
he: סטטוס מפת אתר
