Simple XML sitemap (4.1.9) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: default
lt: įprasta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: never
lt: niekada

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Never
lt: Niekada

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Index
lt: Indeksas

en: pending
lt: laukia

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Variants
lt: Variantai

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
