Simple XML sitemap (4.2.2) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Display
th: แสดงผล

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: never
th: ไม่เคย

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Random
th: สุ่ม

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา
