Simple XML sitemap (4.2.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање
