Simple XML sitemap (8.x-3.5) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: default
sl: privzeto

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Never
sl: Nikoli

en: Index
sl: Indeks

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
