Simple XML sitemap (8.x-3.9) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Priority
fa: اولویت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: default
fa: پیش‌فرض

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Display
fa: نمایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Never
fa: هیچوقت

en: Google
fa: گوگل

en: Caption
fa: عنوان

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Index
fa: شاخص

en: Search engines
fa: موتورهای جستجو

en: pending
fa: معلق

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
