Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
