Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
