Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Priority
ca: Prioritat

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Language code
ca: Codi de llengua
