Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Priority
et: Tähtsus

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: Add new link
et: Lisa link
