Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: URL
hi: यूआरएल

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
