Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
