Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Priority
id: Prioritas

en: Custom links
id: Tautan khusus

en: Last modified
id: Terakhir diubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Change frequency
id: Ubah frekuensi

en: - Not specified -
id: - Tidak ditentukan -
