Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Priority
ja: 優先度

en: Custom links
ja: カスタム・リンク

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: Language code
ja: 言語コード

en: Add new link
ja: リンクを追加
