Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: - Not specified -
lv: - Nav norādīts -
