Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
