Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
