Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
