Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Custom link
nl: Aangepaste link

en: - Not specified -
nl: - Niet gespecificeerd -
